Oddział PTL w Katowicach tworzy 29 kół działających przy nadleśnictwach Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach oraz jedno w samej dyrekcji.

Nr rachunku bankowego, na który należy wpłacać składki członkowskie:

71 1020 2313 0000 3902 0186 1251

 

Koło przy Gospodarstwie Rybackim w Krogulnej
Przewodniczący:
Liczba członków:

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Andrychów
Przewodniczący:
Liczba członków: 3

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Bielsko
Przewodniczący:
Liczba członków: 6

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Herby
Przewodniczący: Ryszard Kocieliński
Liczba członków: 16

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Jeleśnia
Przewodniczący:
Liczba członków: 18

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Katowice
Przewodniczący: Aleksander Zakrzewski
Liczba członków: 28

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Kluczbork
Przewodniczący: Robert Pyrkosz
Liczba członków: 17

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Kłobuck
Przewodniczący: Paweł Krej
Liczba członków: 19

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Kobiór
Przewodniczący: Jacek Sapota
Liczba członków: 16

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Koniecpol
Przewodniczący: Jan Skrzyniarz
Liczba członków: 19

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Koszęcin
Przewodniczący: Krzysztof Kozłowski
Liczba członków: 3

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Kup
Przewodniczący: Daniel Chodorowski
Liczba członków: 5

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Namysłów
Przewodniczący: Janusz Czubkowski
Liczba członków: 8

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Olesno
Przewodniczący: Mariola Jańczyk
Liczba członków: 10

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Olkusz
Przewodniczący:
Liczba członków: 17

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Opole
Przewodniczący: Jan Słowik
Liczba członków: 3

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Prószków
Przewodniczący: Zygmund Łubiński
Liczba członków: 21

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Prudnik
Przewodniczący: Andrzej Kwarciak
Liczba członków: 17

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Rudy Raciborskie
Przewodniczący: Kornelia Arent
Liczba członków: 13

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Rudziniec
Przewodniczący: Zdzisława Mrózek
Liczba członków: 18

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Rybnik
Przewodniczący: Grzegorz Kamiński
Liczba członków: 21

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Strzelce Opolskie
Przewodniczący:
Liczba członków: 16

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Sucha
Przewodniczący: Tadeusz Kosman
Liczba członków: 19

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Świerklaniec
Przewodniczący: Justyna Grzeszczyk
Liczba członków: 27

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Tułowice
Przewodniczący:
Liczba członków: 13

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Ujsoły
Przewodniczący:
Liczba członków: 11

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Ustron
Przewodniczący: Sławomir Kohut
Liczba członków: 4

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Wisła
Przewodniczący:
Liczba członków: 13

 

 

Koło przy Nadleśnictwie Złoty Potok
Przewodniczący: Robert Gęsiarz
Liczba członków: 18

 

 

Koło przy RDLP Katowice
Przewodniczący: Stanisław Wypych
Liczba członków: 16